Oto Galeri Sektöründe Satış Destekleme ve Mağaza Donanımı

Böylece araç ve donanımlarınızı profesyonel bir şekilde etiketlendirebilirsiniz.

Oto Galeri Sektöründe Satış Destekleme ve Mağaza Donanımı

Böylece araç ve donanımlarınızı profesyonel bir şekilde etiketlendirebilirsiniz.

 

Otomobiller için Etiketlendirme

Ürünlerimizle, araçlarınızı profesyonel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Showroomlarda kullanılan afiş taşıyıcılar ,araçla ilgili önemli bilgileri yine aracın yan tarafında sergilmenizi sağlamaktadır.Ürün yelpazemiz, basit akrilik standlardan metal standlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Bilgilendirici afiş taşıyıcılar araca binmeyi gerektirmeden kolayca değiştirilebilir.Birden fazla afiş çoklu sergi afişliği kullanmanızı önermekteyiz.

 

Dış alanda yer alan araçlar içeriden etiketlendirilir.Yapışkanlı ceplerimiz sürtme yöntemi ile ön ya da arka camlara yapıştırılır.Yapışkanlı cepler tortu bırakmadan çıkarılma özelliği ile avantaj sağlamaktadır.Böylece broşürlüğü esnek bir şekilde konumlandırabilir ve kalıntılardan arındırabilirsiniz.

 

troniTAG fiyat kasetleriyle araçlarınızı profesyonel ve ileriye dönük bir şekilde fiyatlandırabilirsiniz.Fiyatlar ve ürün verilerini merkezi olarak saklayabilir ve bilgisayarınızdaki mevcut fiyatlandırmaya genel bir bakış atabilirsiniz.Bununla birlikte manuel broşür değişimine duyulan ihtiyaç azalmaktadır.Ayrıca verilerinizi online alışverişte ve mağazada eşit olarak saklabilirsiniz.Akıllı telefon ile bir ürün videosunun doğrudan fiyat etiketinde bulunması gibi genişletilmiş reklamcılık seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Neredeyse her yerde elektronik fiyat etiketleriyle etiketlemeyi mümkün kılan kapsamlı montaj seçeneklerine sahibiz.

Lastikler ve Aksesuarlar için Etiketlendirme

Raflarınız için, özel ölçülere göre kesilmiş raf önü profillerinde geniş bir yelpazeye sahibiz.Raf optimizasyonu alanında düzenli raf sunumu için raf ayraçlarının yanı sıra ürün itici sistemleri ve LED aydınlatması da bulabilmektesiniz.Akrilik camdan yapılmış fiyat göstergeleri masalara, tezgahlara ve lastiklere esnek bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Kelepçe rayları ile tavan veya vitrin penceresinden dikkat çekici bir şekilde bilgi verebilirsiniz.

 

 

 

Fiyat Standı

Fiyat Standı

Lastik ve Aksesuarlar için

 

 

 

 

Poster Tutucular

Afişler için kelepçeler

Tavan ve cam yüzeylerde etiketlendirme

 

 

 

 

Rafönü Profilleri

Rafönü Profilleri

Özel ölçülerde

 

 

 

 

Raf düzeni & etiketlendirme

Raf düzeni & etiketlendirme

 

 

Motorlu Taşıtlar için Mağaza Donanımı

Broşür, kartvizit ve araba aksesuarlarını net bir şekilde sunmak ister misiniz? Bu ürünlerle aksesuarlarınızı ve broşürlerinizi profesyonelce pazarlayabilirsiniz.

 

 

Reklam ve Bilgilendirme

Özel satışlarda dikkat çekmek veya işinizi belirgin bir şekilde sunmak istiyorsunuz. Burada, ihtiyaçlarınıza göre seçilmiş bir ürün yelpazesini bulacaksınız.

 

 

Satış Desteklemedeki Partneriniz

Otomobil sektöründe satış destekleme ve mağaza donanımı alanında güvenilir ortağınızız.Üretici olarak, ürünlerimizin birçoğunu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz ve özel displayler üretebiliriz.

 

Özel görüntüleme örneği: LED logosu projektörünü görselleştirmede Mercedes displayi

 

 

 

 

 

 
 

ALMAN KALİTESİ

 
 
 

Almanya'da çok sayıda ürün imal ediyoruz.

 
 

KALİTELİ MATERYALLER

 
 
 

Kaliteye önem veriyoruz.

 
 

İNOVATİF TEKNOLOJİ

 
 
 

En son teknolojiyi kullanıyoruz.

 

Başarılarımız

30 yılı aşkındır satış destekleme alanında güvenilir çözüm ortağınız olduk.-Dünyanın heryerinde hizmetinizdeyiz

 

30

Yıl

25

Ülke

655

Çalışan

15.000

Satış destekleme Ürünleri

 

Bize danışmak istediğiniz bir konu var mı?

 

Talep oluşturun »