Ayaklı Paravan „Quattro”

Ürün kodu: 51.0240.7
  • yazdırılabilir akrilik levha
  • gümüş eloksallı alüminyum
  • mobil bölüm
Ürün detayları »

Özellikler

Çerçeve Malzemesi Alüminyum
profil tipi dört göşeli 30 x 30 mm
Çerçeve rengi Gümüş eloksallı
Masa malzemesi Plastik
Plaka rengi şeffaf
Genişlik 785 mm
Yükseklik 1.985 mm
Taban Malzemesi Çelik
Taban rengi gümüş, RAL 9006 benzeri
Taban çapı 400 mm
Çerçeve genişliği 845 mm
Toplam genişlik 1215 mm
Toplam yükseklik 2.050 mm

Ürün Açıklama

"Quattro" şeffaf ve sağlam bir paravan işlevi görür. Gümüş eloksallı alüminyum çerçeve ve şeffaf akrilik panelin etkileşimi sade bir dış görünüm sunar. Aynı zamanda müşteriler, hastalar, çalışanlar ve alanlar arasında yüksek kaliteli bir ayrım sağlayabilir. Bu, odayı daha küçük göstermeden yakın teması önler.

Ayaklı paravan, kendiliğinden ve duruma göre koruma sağlamak için pratik bir kullanım sağlamaktadır. Düşük ağırlığı nedeniyle, paravanın taşınması kolaydır ve hareketlidir. Uzun kuyruklar, düzensiz alanlar veya yeni hijyen düzenlemeleri, bir ayırma veya izleme sisteminin kullanılmasını gerektirir.

Bir bölme duvarı kullanılarak, mevcut kişiler sadece fiziksel olarak ayrılamaz. Aynı zamanda birbirlerinden de korunurlar. Paravan aynı zamanda bir ayırma ve hijyen korumasıdır. Yeni durumlara tepki vermek için hızlı bir şekilde yeniden konumlandırılabilir ve yine de sağlam bir duruş sağlar.

Her biri 400 mm çapında iki düz yuvarlak taban plakası ile yüksek stabilite garanti edilir. Üzerlerine hafif ve eloksallı alüminyum profil yerleştirilmiştir. Akrilik levha, çerçevedeki bir kauçuk tarafından profilde tutulur. Şeffaf paravan, bölme duvar gibi kullanılmasına rağmen uygulama alanının optik olarak küçülmemesini sağlar.

Ancak şeffaf paravan sadece tamamen şeffaf bir formda kullanılamaz. Talep üzerine bilgi ve reklam metinlerini iletmek için duvara baskı yapılabilir. Uygulama alanınız için ideal bölme duvarını tasarlayın. Bilgi panosu, farklı ekonomik sektörlerde kendine yer bulacaktır. "Quattro" bilgi panosunun avantajları veya daha fazla olanakları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Çoğunlukla birlikte Satın alınan

{{ product.tabs.bundle.article_bundle_quantity }}x
{{ bundleItem.BASKET_QUANTITY }}x
Toplam-Fiyat
(4.913,86 TL* KDV dahil)

Aksesuarlar

Daha Fazla....

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya