Oto Galeri Sektöründe Satış Destekleme ve Mağaza Donanımı


Böylece araç ve donanımlarınızı profesyonel bir şekilde etiketlendirebilirsiniz.

Otomobiller için Etiketlendirme

Ürünlerimizle, araçlarınızı profesyonel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Showroomlarda kullanılan afiş taşıyıcılar ,araçla ilgili önemli bilgileri yine aracın yan tarafında sergilmenizi sağlamaktadır.Ürün yelpazemiz, basit akrilik standlardan metal standlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Bilgilendirici afiş taşıyıcılar araca binmeyi gerektirmeden kolayca değiştirilebilir.Birden fazla afiş çoklu sergi afişliği kullanmanızı önermekteyiz.

Dış alanda yer alan araçlar içeriden etiketlendirilir.Yapışkanlı ceplerimiz sürtme yöntemi ile ön ya da arka camlara yapıştırılır.Yapışkanlı cepler tortu bırakmadan çıkarılma özelliği ile avantaj sağlamaktadır.Böylece broşürlüğü esnek bir şekilde konumlandırabilir ve kalıntılardan arındırabilirsiniz.

troniTAG fiyat kasetleriyle araçlarınızı profesyonel ve ileriye dönük bir şekilde fiyatlandırabilirsiniz.Fiyatlar ve ürün verilerini merkezi olarak saklayabilir ve bilgisayarınızdaki mevcut fiyatlandırmaya genel bir bakış atabilirsiniz.Bununla birlikte manuel broşür değişimine duyulan ihtiyaç azalmaktadır.Ayrıca verilerinizi online alışverişte ve mağazada eşit olarak saklabilirsiniz.Akıllı telefon ile bir ürün videosunun doğrudan fiyat etiketinde bulunması gibi genişletilmiş reklamcılık seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Neredeyse her yerde elektronik fiyat etiketleriyle etiketlemeyi mümkün kılan kapsamlı montaj seçeneklerine sahibiz.

Lastikler ve Aksesuarlar için Etiketlendirme

Raflarınız için, özel ölçülere göre kesilmiş raf önü profillerinde geniş bir yelpazeye sahibiz.Raf optimizasyonu alanında düzenli raf sunumu için raf ayraçlarının yanı sıra ürün itici sistemleri ve LED aydınlatması da bulabilmektesiniz.Akrilik camdan yapılmış fiyat göstergeleri masalara, tezgahlara ve lastiklere esnek bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Kelepçe rayları ile tavan veya vitrin penceresinden dikkat çekici bir şekilde bilgi verebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar için Mağaza Donanımı

Broşür, kartvizit ve araba aksesuarlarını net bir şekilde sunmak ister misiniz? Bu ürünlerle aksesuarlarınızı ve broşürlerinizi profesyonelce pazarlayabilirsiniz.

Reklam ve Bilgilendirme

Özel satışlarda dikkat çekmek veya işinizi belirgin bir şekilde sunmak istiyorsunuz. Burada, ihtiyaçlarınıza göre seçilmiş bir ürün yelpazesini bulacaksınız.

Satış Desteklemedeki Partneriniz

Otomobil sektöründe satış destekleme ve mağaza donanımı alanında güvenilir ortağınızız.Üretici olarak, ürünlerimizin birçoğunu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz ve özel displayler üretebiliriz.

Özel görüntüleme örneği: LED logosu projektörünü görselleştirmede Mercedes displayi

superstar-award-mercedes-03
superstar-award-mercedes-02
superstar-award-mercedes-01

ALMAN KALİTESİ

Almanya'da çok sayıda ürün imal ediyoruz

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER

Kaliteye önem veriyoruz

İNOVATİF TEKNOLOJİLER

En son teknolojiyi kullanıyoruz

Başarılarımız

30 yılı aşkındır satış destekleme alanında güvenilir çözüm ortağınız olduk.-Dünyanın heryerinde hizmetinizdeyiz

30 Yıl


25 Ülke


870 Çalışan


> 17.000 Satış destekleme Ürünleri


Bize danışmak istediğiniz bir konu var mı?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya