Gizlilik Politikası

Size ait bilgilerinizin gizliliğine ve korunmasına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle sitemizi kullanırken kişisel verilerin kullanımı hakkında sizi bilgilendirmek isteriz.

 

Anonim Bilgi Toplama

Şahsınıza ait herhangi bir bilgi vermeden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Biz bu bağlamda herhangi bir kişisel veri kaydetmiyoruz. Teklifimizi iyileştirmek için, sadece istatistiki veriler baz alınmaktadır, kişi bazlı hiçbir değerlendirme yapılmasına izin verilmemektedir.

 

İletişim Formu Kullanılarak Bilgi Toplama ve Dönüşüm

Iletişim formunu kullanarak, sadece sizden gelen veriler doğrultusundaki kişisel bilgileri (Tanımlanan veya tanımlanabilir bir gerçek kişinin, kişisel ya da maddi koşullar hakkındaki detaylar) toplamaktayız. E-posta adresinizi sadece telebinize cevap vermek için kullanırız. Size ait bilgilerin daha fazla kullanımı konusunda onay vermediğiniz durumda silinir.

 

Kişisel Verilerin Toplanması, İşlenmesi ve Kullanımı

Biz sadece sizden gelen veriler doğrultusundaki kişisel bilgileri (Tanımlanan veya tanımlanabilir bir gerçek kişinin, kişisel ya da maddi koşullar hakkındaki detaylar) toplamaktayız. Size ait kişisel verileri, siparişlerinizin ve taleplerinizin karşılanması ve işleme için kullanılır. Sözleşme tamamlandıktan sonra ilgili veriler öncelikle, vergi ve ticari hukuk saklama süreçleri dikkate alınarak kaydedilir ve ilgili veriler daha fazla kullanılmasına onayı verilmedikçe, bilgi kullanım tarihi geçtikten sonra silinir.

 

Kişisel bilgileriniz, sipariş işlemizide internet üzerinden iletilir ve SSL (Secure Socket Layer) kullanılarak şifrelenir. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmemektedir, ancak doğrudan bizim ödeme hizmeti sağlayıcısı tarafından ilgili bilgiler toplanıp işlenmektedir. Web sitemizi ve diğer sistemlerimizi, yetkisiz kişilerin erişimine, olası kayıba, imhaya, değiştirme veya veri dağıtımına karşı teknik ve organizasyonel önlemler sayesinde koruma altına almaktayız.

 

Bültenlerimzin Gönderimi için E-Posta Adresinin Kullanımı

Onay vermeniz durumunda, e-posta adresinizi sözleşmeden bağımsız olarak sadece bizim bültenlerimzin gönderimi için kullanılacaktır. Onayınız aşağıdaki gibi gerçekleşecektir:

  • „Bülten talebi“ veya “Gönder” (bülten istek sayfasında tıklanması durumunda)
  • „Bültene Abone Ol“ (online sipariş formunu)
  • „Katalog Siparişi“
  • Bülten aboneliğinizi her zaman iptal edebilirsiniz

Link bağlantısını kullanarak her zaman bülten aboneliğinizi iptal edebilirsiniz, bununla ilgili iletişim bilgilerimizi, firma künyemizde bulabilirsiniz. E-posta adresiniz daha sonra silinecektir.

 

Kişisel Verilerin Paylaşımı

Sizin izniniz olmadan üçüncü şahıslara verilerinizin paylaşımı gerçekleşmez. Bu kural, sözleşmedeki kuralların yerine getirilebilmesi için bizimle çalışan hizmet tedarikçilerimizi kapasamamktadır. Tek istisna biz sözleşme ilişkisi işlemek gerekir, bizim servis ortakları vardır. Bu durumlarda, T.C. yasasını dikkate almaktayız ve veri aktarımı olması gerekiyorsa, “asgari” bir şekilde yapılmaktadır.

 

Tanımlama Bilgileri

Sitemiz çeşitli yerlerde sözde tanımlama bilgilerini kullanır. Tanımlama bilgileri bilgisayarınızda depolanan ve tarayıcınız tarafından kaydedilen küçük metin dosyalarıdır. Bu bilgilerle hizmetimizi daha kolay, etkili ve güvenli bir şekilde vermekteyiz. Tarafımızdan kullanılan tanımlama bilgilerinzin çoğu, tarayıcı oturumu sonunda silinir. Diğer tanımla bilgileri cihazında kalır ve bir sonraki ziyaretinizde, tarayıcınızı tanımasını sağlayacaktır. Tarayıcınznızı ayarlamanız durumunda, tanımlama bilgilerinin kullanımı hakkında bilgilendirilebilirsiniz. Böylece tanımlama bilgilerinin yapılması konusunu kabul ya da reddebilmeniz için karar verebilirsiniz. Tanımlama bilgilerinin reddi durumunda, sitemizin işlevselliği kısıtlı olabilir.

 

Econda Koşulları

Makul taleplerinizi şekillendirmek için ve bu web sitesinin optimize edilmesi için, econda GmbH, (http://www.econda.de) tarafından anonim veriler oluşturulması ve depolanması yanı sıra, bu verilerden kullanıcı profillerini kullanılmak üzere takma isimler kullanılarak oluşturululmaktadır. Bu amaçla, bir internet tarayıcısının tanınmasını sağlayacak tanımlama bilgileri kullanılabilir. Kullanıcı profilleri bununla birlikte, ziyaretçinin açık rızası olmadan ilgili veriler takma isimlerle taşıyıcı üzerinden birleştirilmeyecektir. Özellikle IP adresleri alındıktan sonra derhal tanınmaz hale getirilir, böylece kullanıcı profillerinin IP adreslerine atama yapılması mümkün değildir. Bu siteyi ziyaret edenler, verilerin toplanması ve saklanması konusunda her zaman itiraz edebilirler.

 

Optimizasyon Koşulları

Size en uygun hizmeti sunabilmek amacıyla , sizin için A / B testi ve çok değişkenli analizler kullanılmaktadır. Bu, web analiz hizmeti Optimizely, Inc Optimizely (55 Yeni Montgomery St # 888, San Francisco, CA 94105, ABD) tarafından uygulamaktadır. Bu servis sağlayıcısı, sitemizi tekrar ziyaret eden ziyaretçinin tarayıcısını tanımak ve bu web sitesinin kullanımını analiz etmek için kullanımını sağlamaktadır. Tanıma bilgileri, kişisel veri toplamak için kullanılmaz. Optimizely verilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi için www.optimizely.com/privacy ziyaret ediniz. Optimizasyon izleme sistemini herzaman devre dışı bilrakabilirsiniz (http://www.optimizely.com/opt_out veya https://www.vkf-renzel.de/?optimizely_opt_out=true kullanarak)

 

Bilgi, Düzeltme, Engelleme ve Veri Silme

Saklanan veri ve düzeltme, silme veya engelleme hakkında ücretsiz bilgi edinme hakkına sahipsiniz. Lütfen bize ulaşın. İletişim bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.