El Temizleme Jeli "Clap Your Hands"

Ürün kodu: 40.1897.1
  • Herhangi bir cebe koymak için kullanışlı
  • Yolda el temizliği için ideal
  • 4c-etiket üzerine baskı mümkün
Ürün detayları »

Özellikler

Etki Bakteriler
Boyut 44 x 86 x 24 mm
İçerik el temizleme jeli
Dolum Miktarı 50 ml
Baskı/Motif mürekkep. 4c etiketi

Ürün Açıklama

El Temizleme jeli, hareket halindeyken dezenfeksiyon için idealdir. Antibakteriyel el temizleme jeli kullanışlıdır, her cebe sığar ve patojenlere, mikroplara ve bakterilere karşı korur.

Yoldasınız, sayısız farklı nesneyle temas ediyorsunuz ve ellerinizi yıkamak mı istiyorsunuz? Bu gibi durumlarda, genellikle yakınlarda ellerinizi iyice temizlemek için uygun bir fırsat yoktur. Taşınabilir dezenfektan jelimiz bunu kolayca çözebilir. Bakterilerin %99,9'unu yok eder.

Sık dezenfeksiyon sadece sağlığa katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda patojenlere karşı da korur. Ellerin sık sık yıkanması ve dezenfekte edilmesi ile birçok hastalık kontrol altına alınabilir. Antibakteriyel etkiye sahip bu küçük aletle kendinizi ve sağlığınızı koruyun.

Dezenfektan jel pratiktir ve herkes yolda ellerini dezenfekte etme şansı için minnettardır. Tam olarak bu özellikler, ürünü promosyon hediyesi veya hediye olarak kullanmak için mükemmel ön koşullardır.

Yazıyı logonuz veya sloganınız ile yazdırılabilir 4c etiket ile kişiselleştirebilir ve promosyon ürünü olarak ideal bir şekilde kullanabilirsiniz. Şeffaf flip-top kapaklı şişe, reklam mesajınızı içeren etiketin mükemmel bir şekilde öne çıkmasını sağlayan çok basit bir tasarıma sahiptir.
Stand taslağı istenerek baskı alanının kullanımı ideal olarak planlanabilir. Ön baskı giderleri fiyata dahildir.

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya