Hijyen Bariyeri / Kasa Önü Kalkanı

Ürün kodu: 63.0012.28
Sadece her türlü kasa ve danışma benzeri alanlarda değil aynı zamanda medikal işlemlerin yapıldığı bazı yakın mesafeli alanlarda da son derece güvenle kullanılacak olan bu sosyal mesafe bariyerleri, kişileri öksürük ve hapşırma yoluyla ortamda bulunabilecek ve hava yoluyla bulaşabilecek partikül ve virüslerden korur. Her çeşit partikül ve virüslere karşı bariyer işlevi görmesine rağmen kasa önü, danışmanlık masaları ve benzeri pekçok yerde dosya, evrak, para ve diğer eşyaların geçişini ve iki taraflı alışverişi son derece pratik bir şekilde sağlar. Hijyen paravanın alt kısmında bulunan bu geçiş açıklığının genişliği 400 mm ve yüksekliği 150 mm'dir.

Kasa önü kalkanı vantuzlar yardımıyla her türlü düz zemine sağlamca sabitlenir ve isteğe göre yeri değiştirilebilir. Şeffaf bariyer üzerine bastırarak hızlı bağlantı sağlayan sekiz vantuza sahiptir. Vantuzların üzerinde bulunan çıkıntı sayesinde virüs koruma paravanı yüzeyden oldukça kolay bir şekilde çıkarılabilir. Son derece basit bir kullanıma sahip olan bu şeffaf paravan ayrıca montaj gerektirmez.

Ön yüzeye eş yükseklikte olan bitişik yan parçalar havada asılı damlacık ve partiküllere karşı son derece güvenilir ek birer kalkandır. Koruma paravanı yüzeylerini temizlemek için ılık sabunlu su ve mikro fiber bez yeterlidir.

Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin güvenliği için en ideal ölçüleri siz düşünün, biz üretelim. Özel siparişleriniz için lütfen bizimle iletişim kurunuz

Özellikler

Malzeme PET-G
Malzeme Kalınlığı 2 mm
Genişlik 1.000 mm
Yükseklik 960 mm

Ürün Açıklama

Bu ürün, vantuzların yardımıyla istenilen yerlere sabitleme imkanı sunmaktadır; böylece istendiği takdirde yeri değiştirilebilir. Ya da vantuzların kullanılması yerine vida ile sabitlenebilir.

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya