Hijyen Standı „Mania”

  • Takılabilir
  • Düşük derinlik (207 mm)
  • 3 farklı genişlik seçeneği mevcuttur.
  • Kapak boyutları: 300 x 150 mm (G x Y)
  • Yükseklik: 735 mm
  • Eğim açısı: 78 °
Ürün detayları »
Öksürük, aksırma ya da hapşırık benzeri nedenlerle hava yoluyla taşınan virüs ve partüküllere karşı bir koruma şekli olarak dünyanın dört bir tarafında kullanılmaktadır. Özellikle resepsiyon, kasa önü ya da danışma masaları benzeri alanlarda sosyal mesafe bariyeri artık neredeyse vazgeçilmez bir zorunluluk halini almıştır. Büyük şeffaf koruma paneline eşlik eden iki destekleyici ayak koruma paravanınızın bulunduğu zemine dengede olacak şekilde yerleşmesini sağlar. Yapmanız gereken tek şey bu parçaları basitçe yerleştirmektir. Oldukça net bir görünüm sağlayan hijyen paravanı bu anlamda oldukça başarılı bir grafik çizmektedir.

Solunum yoluyla bulaşabilecek hastalıklara karşı bir set olarak kullanılan bu virüs koruma paravanı ile hem kendinizi hem ziyaretçi ve müşterilerinizi güvenilir şekilde koruyabilirsiniz. Son derece şeffaf olan materyalden üretilen hijyen duvarı oldukça net ve berrak bir görüş sunar ve iletişimin kesintisiz olarak sürdürülmesini garanti eder.

Ürünün yüksekliği 750 mm olup farklı genişliklerdeki versiyonları mevcuttur. Özel siparişlerinize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Uzun süre devam edecek net bir görüş için şeffaf paravan temizliğini ılık sabunlu su ve yumuşak bir mikrofiber bez ile yapmanızı öneririz.

Özellikler

Malzeme Polikarbonat
Malzeme Kalınlığı 4 mm
Renk Şeffaf
Yükseklik 750 mm

Ürün Açıklama

Hapşırmaya karşı korumamız "Mania" evrensel olarak kasalarda , resepsiyonlarda veya danışma masalarında. farklı alanlarda kullanılabilmektedir.Hijyen koruması, iki destek ayağı sayesinde stabilite kazanmaktadır. İki ayak ön panele takılmaktadır. Sadece 207 mm'lik düşük derinliği ile iyi puan almaktadır.

Hapşırık önleyici veya tükürük önleyici olarak kullanılan bu stand ile müşterilerinizi ve kendinizi koruyun. Kristal berraklığındaki malzeme ayrıca çok iyi bir görüş sunmaktadır. Temizlik için ılık sabunlu su ve yumuşak bir mikrofiber bez önermekteyiz. Bu, uzun vadeli iyi bir görüş sağlamaktadır.

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.

Versiyonlar

Versiyonlar Versiyon Ürün kodu Fiyat    
Ölçü - e:1.000 mm, y: 750 mm Ölçü - e:1.000 mm, y: 750 mm 60.0605.43 836,00 TL* Ürüne bak »
Kare - 750 x 750 mm Kare - 750 x 750 mm 60.0605.44 726,00 TL* Ürüne bak »
Yüksek -küçük E:500mm, Y:750mm Yüksek -küçük E:500mm, Y:750mm 60.0605.45 627,00 TL* Ürüne bak »
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya