Mobil Bölme Paravan „SAFE“

Ürün kodu: 80.1125.1
  • çok yönlü
  • genişletilebilir
  • hızlı ve kolay montaj
  • farklı akrilik formatlar ve profil yükseklikleri mümkün
Ürün detayları »

Özellikler

İskelet malzemesi Alüminyum
Masa malzemesi Akrilik
Taban plaka malzemesi Çelik
G 3 mm
Panel Formatı 800 x 1.200 mm
Taban plakası çapı 320 mm
Toplam genişlik 2.100 mm
Toplam yükseklik 2.020 mm
Profil yüksekliği 2000 mm
Ağırlık yaklaşık 13 kg

Ürün Açıklama

Ofisler, tıbbi uygulamalar, ödeme alanları veya kamu tesisleri gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir. Nerede kullanılırsa kullanılsın şeffaf akrilikten yapılmış panel sayesinde odayı aydınlık ve açık tutar. Bölme sadece kolayca ayarlanabilir ve hareketli değildir, aynı zamanda farklı açılarda da yerleştirilebilir. Civatalar sayesinde katlanır bir duvara dönüştürür. Böylece alanlar herhangi bir açıda sınırlandırılabilirken, kasa alanları veya kuyruklar aynı anda izlenebilir.

Çeşitli şekillerde düzenlenebilen duvar her pozisyonda stabildir. Basit gri renkte çelikten yapılmış üç yuvarlak taban plakası sağlam bir duruş sağlar. Duvarın tabanı, iki akrilik panel ile birlikte bir alüminyum çerçeve ile tamamlanmaktadır. Toplamda katlanır duvar 2020 mm yüksekliğe ve 13 kg ağırlığa sahiptir.

Talep üzerine, kendi üretimimiz nedeniyle farklı akrilik formatları ve profil yükseklikleri mümkündür. Birlikte katlanır duvarı şirketinize en uygun şekilde uyarlama olanağına sahibiz. Standart panel boyutu 800x1200mm'dir. Ayrıca ürün genişletilebilir. Ek elemanlarla bölme sorunsuz bir şekilde genişletilebilir ve sunulan koruma en üst düzeye çıkarılabilir.

Teslimatımızı alır almaz, ürün hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Bölme duvar, monte edildiğinde hızlı bir şekilde bir ayırma aracı sağlarken aynı zamanda hijyen koruması görevi de görür. Damlacıklar, bakteriler ve patojenlerin her biri akrilik üzerinde tutulur.

Aksesuarlar

Daha Fazla....

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya