Paravan Rollbanner „Stick”

  • Tükürme koruması olarak kullanım için klasik roll-up banner
  • Bakteri veya patojenlerin bulaşmasını azaltabilir
  • 100 x 200 cm
  • İstek üzerine baskı veya özel üretim yapılabilmektedir.
Ürün detayları »

Özellikler

Dış kısım malzemesi Alüminyum
Gövde Rengi Gümüş
Yükseklik 2000 mm
Derinlik 300 mm
Versiyon Paravan
Özellikler Şeffaf afiş dahildir

Ürün Açıklama

"Stick" roll-up banner olarak bilinen bu afiş tarzı sunum araçları "koruma paravanı" işlevi de görmektedir. Öksürük, hapşırık veya konuşma yoluyla havada bulunabilecek partiküllerin ortamda serbestçe dolaşabilmesine karşı düşünülmüş afiş tasarımlı paravan korumasıdır. Takılıp çıkarılabilen bir PET tente, alüminyum muhafazanın içine yerleştirilmiştir.

Dilerseniz branda üzerine size özel tasarlanmış bir baskı da yapabiliriz. Böylece ürün hem koruyucu niteliğini koruyacak hem de reklam veya bilgilendirme alanı olarak işlev görecektir.

Kurulumu oldukça kolay olan bu roll up banner yüksek kaliteli bir afiş standı ile şeffaf hijyenik koruma paravanının özelliklerini kendisinde birleştirmektedir. Kurulumu yapılan ürün başka alanlara kolayca taşınabilir. Ancak uzun mesafeli yer değişikliklerinde demonte edilip yeniden kurulmasını tavsiye ederiz.

Hijyen standınızı kurduğunuz andan itibaren hava yoluyla bulaşabilecek enfeksiyonlara karşı koruyucu tedbirinizi almış olacaksınız. İnce PET, bakteri veya patojenlerin damlacık enfeksiyonu yoluyla bulaşması riskini ciddi şekilde azaltmaktadır. Rollup banner 100 x 200 cm ebatları ile bölmek istediğiniz alanlar için geniş bir koruma alanı oluşturmaktadır. Bu şekilde ofisteki çalışanlar, müşteriler veya servis personeli ideal bir şekilde korunabilir.

İki alan arasında hijyenik bir duvar oluşturmak ancak bununla birlikte yine de evrak, para, eşya alışverişinin sağlanmasını istiyorsanız PVC içindeki vezne cebiyle bu işlevi kolayca elde edebilirsiniz. Roll up stand iç mekanlar için tasarlanmıştır. Mekan içinde yeni bölmeler oluşturmak, yeni oda ve alanlar tasarlamak için fonksiyonel bir kullanım yoluna da gidebilirisiniz.

Kendi ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş roll up banner stand modelleri de dilerseniz birlikte düşünüp tasarlayabiliriz. Özel ebat ve şekillerdeki üretim için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Ürün temizliği için yumuşak pamuklu bir bez ile cam temizleme sıvıları kullanılabilir. Bu ürün için mikrofiber bez kullanımını tavsiye etmiyoruz. Tekrar kullanım ya da kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olunuz.

Ürün Videosu

Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

{{ review.oxfname }} Yorum yazdığı tarih:
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.
VICKY Yorum yazdığı tarih
Ürün değerlendirmesi
cevap:

Versiyonlar

Versiyonlar Genişlik Ürün kodu Fiyat    
1.000 mm 1.000 mm 80.0126.72 658,90 TL* Ürüne bak »
850 mm 850 mm 80.0126.77 605,00 TL* Ürüne bak »
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya