Satış'ın Desteklenmesinde Tecrübeye Dayalı Yetkinlik

VKF Renzel satış destekeleme sistemleri alanında 30 yıldan fazla deneyim ve yetkinliğe sahiptir. Kurumsal vizyonumuzu oluşturan değerlerimiz; güven, süreklilik, inovasyon, yaratıcılık ve esnekliktir. Bu değerlerden yola çıkarak amacımız; endüstriyel alanda ve perakende sektöründeki müşterilerlere komple bir çözüm yaratmaktır.

Bugün, grubun işletme alanı 100.000 m²'den fazla alanı kapsamaktadır. VKF Grubu, dünya çapındaki 885 kişilik ekibiyle yılda, yaklaşık 110 milyon Euro'luk bir ciro gerçekleştirmektedir.
 

Fuarlarda ve Web'de Katalog Şeklindeki Uzman Varlığımız

Genel kataloğumuz 17 ülkede her yıl yayınlanmaktadır, buna ek olarak özel kataloglar da oluşturulmaktadır. VKF Renzel ulusal ve uluslararası sektörün en önemli fuarlarında temsil edilmektedir. 30'un üzerinde ve 18 dilde hazırlanan online mağazalar ve diğer bilgi platformları, tüm dünyadaki müşterilerimizin en uygun bir şekilde sipariş vermelerini ve bilgi almalarını sağlamaktadır.

100'den fazla satış danışmanlarımız ve müşteri temsilcilerimizle, yurt içinde ve yurt dışında gerek telefonla olsun gerekse yerinde ziyaretle olsun, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarının karşılanması ve ilgili ürünlerin üretilmesi için her zaman hizmetindeyiz.
Menüyü kapat
Yukarıya