Autohäuser_1200px

Otomotiv Sektöründe Satış Destekleme ve Mağaza Ekipmanları


 Satış destekleme sistemleriyle araç ve donanımlarınızı profesyonel bir şekilde tanıtıp pazarlama sürecinize katkıda bulunabilirsiniz.

Otomobiller için Satış Destek

Ürünlerimizle, araçlarınızı profesyonel bir şekilde tanıtabilirsiniz. Showroomlarda kullanılan afiş taşıyıcılar aracılığıyla, araçlarınızla ilgili önemli bilgileri, fiyat güncelleme ve kampanyalarla ilgili bilgilendirmeleri hemen aracın yan tarafında bulundurabilirsiniz.Ürün yelpazemiz, basit akrilik standlardan metal standlara kadar çeşitlilik göstermektedir. Bilgilendirici afiş taşıyıcılar araca binmeyi gerektirmeden kolayca değiştirilebilir. Birden fazla afiş çoklu sergi afişliği kullanmanızı önermekteyiz.

Dış alanda yer alan araçlar içeriden etiketlendirilir.Yapışkanlı ceplerimiz sürtme yöntemi ile ön ya da arka camlara yapıştırılır. Yapışkanlı cepler tortu bırakmadan çıkarılma özelliği ile avantaj sağlamaktadır. Böylece broşürlüğü esnek bir şekilde konumlandırabilir ve kalıntılardan arındırabilirsiniz.

Elektronik etiket olarak da bilinen troniTAG fiyat kasetleriyle araçlarınızı profesyonel ve ileriye dönük bir şekilde fiyatlandırabilirsiniz. Böylece fiyatlar ve ürün verilerini merkezi olarak saklayabilir ve bilgisayarınızdaki mevcut fiyatlandırmaya genel bir bakış atabilirsiniz. Elektronik etiketlik kullanmanın bir diğer avantajı da manuel broşür değişimine duyulan ihtiyaç azaltmasıdır. Ayrıca verilerinizi online alışverişte ve mağazada eşit olarak saklabilirsiniz. Akıllı telefon ile bir ürün videosunun doğrudan fiyat etiketinde bulunması gibi genişletilmiş reklamcılık seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Neredeyse her yerde elektronik fiyat etiketleriyle etiketlemeyi mümkün kılan kapsamlı montaj seçeneklerimizle ize destek olmaya hazırız.

Lastikler ve Aksesuarlar için Etiketlendirme ve Satış Destek

Raflarınız için, özel ölçülere göre kesilmiş raf önü profillerinde geniş bir yelpazeye sahibiz. Raf optimizasyonu alanında düzenli raf sunumu için raf ayraçlarının yanı sıra ürün itici sistemleri ve LED aydınlatması da ürün yelpazemizde bulunmaktadır.
Akrilik camdan yapılmış fiyat göstergeleri masalara, tezgahlara ve lastiklere esnek bir şekilde yerleştirilebilmektedir. Kelepçe rayları ile tavan veya vitrin penceresinden dikkat çekici bir şekilde bilgi verebilirsiniz.
 

Motorlu Taşıtlar için Mağaza Donanımı

Broşür, kartvizit ve araba aksesuarlarını net bir şekilde sunmak ister misiniz? Bu ürünlerle aksesuarlarınızı ve broşürlerinizi profesyonelce pazarlayabilirsiniz.

Reklam ve Bilgilendirme

Özel satışlarda dikkat çekmek veya işinizi belirgin bir şekilde sunmak istiyorsunuz. Burada, ihtiyaçlarınıza göre seçilmiş bir ürün yelpazesini bulacaksınız.

Satış Desteklemedeki Partneriniz

Otomobil sektöründe satış destekleme ve mağaza donanımı alanında güvenilir ortağınızız.Üretici olarak, ürünlerimizin birçoğunu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz ve özel displayler üretebiliriz.

Özel görüntüleme örneği: LED logosu projektörünü görselleştirmede Mercedes displayi

superstar-award-mercedes-03
superstar-award-mercedes-02
superstar-award-mercedes-01

Başarılarımız

30 yılı aşkındır satış destekleme alanında güvenilir çözüm ortağınız olduk.-Dünyanın heryerinde hizmetinizdeyiz

Bize danışmak istediğiniz bir konu var mı?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat

Ürünleri göster

Dikkat!

Mevcut tarayıcınız desteklenmiyor. Üzgünüz ...

VKF Renzel Türkiye
Yukarıya