Şirketiniz için sistem çözümleri

Elektronik fiyat etiketleri fiyat etiketlemenizi yeni bir seviyeye taşır ve geleceğin alışveriş deneyimine rotayı belirler. Aynı zamanda, elektronil etiket kullanmak şirketiniz için önemli avantajlar getirmektedir.

Fiyatlarınızı işyerinden merkezi olarak kontrol edin ve fiyat değişikliklerini saniyeler içinde uygulayın.

Şimdi Sorgula »

Neden Elektronik Etiketlere Güvenmeliyiz?

Manuel olarak fiyat etiketlerini değiştirmek, hem maliyet hemde zaman kaybı demektir. Çeşitli ürünlerin etiketleri ve fiyat etiketleri kontrol edilmelidir, güncellenmeli veya değiştirilmelidir. Ürünlerle ilgili fiyat değişikliği yapılması durumunda, fiyatlarının manuel olarak güncellenmesi gerekir. Dijital bir çözüme geçmek fiyat etiketlemeyi kolaylaştırır ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Fiyat değişiklikleri merkezi olarak kontrol edildikleri için, fiyat değişiklikleri herhangi bir zamanda yapılabilir, aynı zamanda zaman kontrollü de yapılabilir. Fiyatları belirli bir süre için çevrimiçi olarak planlamanıza veya saniyeler içinde hemen uygulamanıza olanak tanır. Değişiklikler işyerinden uygun bir şekilde hazırlanır. Ayarlamaların iletimi cisco denilen cihaz sayesinde gerçekleşir.

Ürün ve Fiyat Güncelleme

Merkezi Kontrol ve İzleme

Anında veya Planlanmış Fiyat Güncelleme

Güvenli Veri İletimi

Basit Envanter Kontrolü

Kapsamlı Sabitleme Çözümleri

Enerji Tasarrufu Sağlayan E-Kağıt Teknolojisi

Geleceğe Yönelik Yatırım

Elektronik Raf Etiketleri - Gelecek için Teknoloji

Değişiklikleriniz ilk olarak ESL (Elektronik Raf Etiketi) yazılımı tarafından bir ağ geçidine ve oradan doğrudan fiyat etiketine aktarılır. Aynı anda birkaç fiyat etiketi değiştirilebilir. Fiyat değişikliklerine ek olarak, fiyat göstergesinin tasarımı da değiştirilebilir.

Etiketlerin ücretsiz tasarımı için üç renk kırmızı, siyah ve beyaz mevcuttur. Elektronik etiketin gösterimi, sürükle bırak yöntemiyle istenildiği gibi tasarlanabilir. Çekici bir tasarım için metinleri, barkodları, grafikleri, QR kodlarını ve diğer öğeleri kullanın. Ürünlerinizin fiyatları doğrudan mal yönetim sisteminizden alınabilir.

Enerji tasarrufu sağlayan e-kağıt teknolojisi, dijital fiyat etiketlerinin yüksek çözünürlüklü görünmesini sağlar. İçeriğin iyi okunabilirliği her türlü ışıklı ortamda mümkündür. Barkodlar, yüksek çözünürlüklü ekranlar aracılığıyla taranabilir ve envanter kontrolünü destekler.

ESL ürünleri geleneksel fiyat etşketliklerinin aksine etkileşim imkanı da sunar. NFC teknolojisinin yardımıyla müşteriler ürün hakkında daha fazla bilgiye erişebilir. Fiyatlarınızı Fiyat Gösterge Yönetmeliğine (PangV) uygun olarak ve çok az çaba sarf ederek görüntüleyebilirsiniz. Müşterilerinizin satın alması için teşvikler oluşturmak için birçok tasarım seçeneğini kullanabilirsiniz.

Müşterileriniz için Yeni Alışveriş Deneyimi

Elektronik fiyat etiketi ile işletmenizde özel bir alışveriş deneyimi sunarsınız. Elektronik etiketler sadece müşterilerle etkileşime izin vermez. Ayrıca ürün hakkında ek bilgi sağlama seçeneği de sunarlar. Dijital etiketler, kurumsal imajınıza göre bireysel olarak uyarlanabilir.

Elektronik fiyat etiketi, müşteri üzerinde profesyonel ve modern bir izlenim sağlar. Ayrıca müşteri hizmetleri alanında birçok başka seçenek sunar. Müşterinin alışveriş listesi bir akıllı telefona aktarılabilir. ESL sistemi, alışveriş listesindeki bir üründen diğerine rehberlik eder.

WLAN ultra geniş bant, mağazadaki tam konumu belirlemeyi mümkün kılar. Bu teknolojiye dayanarak, mağaza içerişindeki tüm fiyat etiketlerine müdahale edebilmektedir. Mağazanın kendi personeli de rafları yeniden stoklamak veya yenilemek için özel olarak yönlendirilir.

Tam otomatik süreç ve merkezi fiyat etiketleme, hata kaynaklarını azaltır. Sabit fiyat ve ürün kalitesi sağlar.
Perakende Alışveriş Turu
Tablet Bilgisayarda Çevrim içi Alışveriş Listesi
Çevrim içi alışveriş listesiyle birleştirilmiş dijital fiyat etiketleri

Entegre ve Pilli Etiketler

Etiketleri sadece farklı boyutlarda değil, aynı zamanda farklı ürün serilerindende tercih edebilirsiniz. Farklı seriler arasında hem pille çalışan hem de güç tabanlı etiketler bulunmaktadır. Hem pil etiketleri (BL) hem de entegre etiketler (IL) ZigBee sinyal iletimi ile çalışır.

BL serimizi her yere monte edebilir ve kullanabilirsiniz. Etiketler delikli duvar askısında, teşhir standı veya dijital kapı tabelası olarak kullanılabilmesi için farklı boyutlarda mevcuttur. E-kağıt teknolojisi sayesinde piller uzun bir kullanım süresine sahiptir ve ayrıca sistem tarafından izlenir.

Entegre etiketler özel bir bar aracılığıyla güç ile sağlanır. Bu nedenle, son derece incedirler ve rayın kenarına yerleştirilirler. Elektronik fiyat etiketleri raftaki fiyat etiketlemesi için kullanılır. Çeşitli raf rayları ve eşleşen arka parçalar sayesinde etiketler tüm raflara sorunsuz bir şekilde takılabilir.

BL ve IL etiketlerine ek olarak ürün yelpazemizde başka ürün serileri de bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde soğutmalı rafları ve taze gıda tezgahlarını elektronik fiyat etiketlemesi ile de donatabilirsiniz. Z serisi ise yüksek veri aktarım hızıyla öne çıkıyor.

İşletmeniz için elektronik etiketlerimizi keşfedin. Modern ekranlarla hem dijital fiyat etiketleme hem de elektronik oda tabelaları uygulanabilir. Dijital tabelaları kullanarak iş süreçlerinizi modernleştirin ve basitleştirin.
 
 

 

 

ESL Etiketleri için Aksesuarlar

Elektronik Fiyat Etiketleri için Çeşitli Sabitlemeler

Ürün yelpazemizdeki farklı etiketler için çeşitli sabitlemeler sunuyoruz. Evrensel bir adaptör sayesinde her etiket her ek ile birleştirilebilir. Adaptör, etiketin arkasına takılır ve ardından bir ekran standıyla birleştirilebilir.

Satış tezgahınız için teşhir standlarını veya delikli panonuz için çift kancalı adaptörü keşfedin. Etiketi sepetlere tutturmak için bir kelepçe kullanılabilir. Vkf Renzel'de  her ürün taşıyıcısı için doğru sabitlemeyi bulacaksınız.

Bağlantı elemanı olarak sadece raf profilleri, fiyat etiketlikleri ve askı kancaları seçilebilir. Ayrıca etiketlerin sabitlenmesini bireysel gereksinimlerinize göre uyarlayabiliriz.

Sektörünüz için Elektronik Raf Etiketleri

Kardeş şirketimiz troniTAG ile birlikte çeşitli sektörlerdeki firmaları ESL ürünleriyle donattık. Geniş ürün yelpazemiz ve bu alandaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, bireysel çözümler uygulamamızı sağlar.

Eczaneler, oteller veya benzin istasyonları için çözümlere ek olarak, bir ESL başlangıç ​​paketi de sunuyoruz. Bu paket, dijital fiyat etiketlemeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. 50 pil etiketli paket hızlı bir şekilde kurulabilir. Küçük mağazaları donatmak için idealdir.

Bizimle dijital fiyat etiketleri kiralama seçeneğiniz de var. Tek seferlik bir yatırım tutarı yerine, yatırımınızı aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Leasing tekliflerimiz veya kapsamlı başlangıç ​​paketimiz hakkında tavsiye almak için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.
 
 

 

 

TroniTAG'dan Dijital Fiyat Etiketleri

Şirketiniz için modern fiyat etiketlemesini tercih edin. Fiyatların tek tip ve karmaşık olmayan kontrolünden yararlanın. Fiyat etiketlerinizi isteklerinize ve kurumsal tasarımınıza göre bireysel olarak tasarlayın. Müşterilere kendi sınıfında bir alışveriş deneyimi sunun.

Dijital fiyat etiketlerinin entegrasyonu için tam hizmet ortağı olarak, sorularınızı yanıtlamaya her zaman hazırız.

Daha Fazlasını Keşfet »
Menüyü kapat
Yukarıya