tronitag_4844_de

Elektronik Raf Etiket Sistemi (ESL)

ESL nasıl çalışır?- Raflardaki İnovasyon

ESL sistemi mevcut stok yönetimi veya kasa sisteminize kolayca bağlanabilmektedir. Satış odasında birkaç erişim noktası kurarak, fiyat bilgilerini doğrudan raf üzerinde saniyeler içinde otomatik olarak değiştirme seçeneğine sahipsiniz.

Sistem, bilgiyi iki yönlü olarak elektronik raf etiketleri ile değiştiren hızlı 2.4 GHz ağ üzerinden çalışmaktadır.Aynı zamanda çift yönlü bağlantı sayesinde, raftaki tüm fiyat değişikliklerinin otomatik olarak aktarılmasını sağlamaktadır.

Buna ek olarak, müşteri bir mobil uygulama yoluyla arama yapabilmekte ve ilgili ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilmektedir.
tronitag_4997_de

VKF Sizin için ne yapabilir ?

Mağaza donanımları ve satış destekleme konusunda uzman olarak, dijital fiyatlandırma sisteminde hizmet vermekteyiz.

Sabitleme sistemlerinin üreticisi olarak (Pricer, SES-iMAGOTAG, Findbox, Displaydata, Samsung / SoluM, troniTAG ve diğer tedarikçiler) seçmiş olduğunuz ESL sisteminizin marketinizde bağlantısının kurulması için sizin çözüm ortağınız olabiliriz.

ESL Sabitlemeleri
tronitag_1907_de
Dijital fiyatlandırma sistemine adım atmanız için kardeş şirketimiz TroniTAG, LG-Innotek'in geliştirmiş olduğu en güncel etiket teknolojisi ve en uygun ürün programı ile size destek olmaktadır.

troniTAG
esl-preisauszeichnung

Bize danışmak istediğiniz bir konu mu var?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat
Yukarıya