Teknik Profiller / Raf Yönetimi

Fiyatlandırma


VKF Renzel GmbH size hem rafta hem de ikincil öğe yerleştirmeleri için fiyatlandırmada komple bir program teklif sunuyor. 250’den fazla farklı çeşit tarayıcı raflardan kendinize uygun olanı seçin. Özel bir malzemenin kullanımı veya bir reklam sloganı ile bireysel baz da hizmet noktanız gelişecektir.

Raf Ayırıcılar & İticiler (Pushers)

"Perfekta" adlı ayırıcı sistemi perakendecilere, üreticilere ve müşterilere satış noktasında ürün gamının bir değişmez yerleşimli bir şekilde sunar. Buna ek olarak, malların satışı önemli ölçüde artar.

“Push” Perfekta itici ürün gamı ile mükemmel bir ürün sunumu alacaksınız. Perfekta ayırıcılar ile birlikte, ürünlerin her yerde ve her zaman dokunulabilir ve hissedilebilir olması son derece önemlidir. Günlük raf bakımı maliyetleri azalır.

İnce folyodan yapılan ürünler

Folyo ürün gamında sayısız ürün ile sizlere yardımcı olabiliriz. Kendi folyo üretim sürecimizin bir parçası olarak, Isselburg’da bulunan ana tesisimizde herhangi bir özel isteği de yerine getirebiliriz. Buna ek olarak, paket, paketleme ve baskı alanlarında kapsamlı yeteneklerimiz ile üretilen ürünlerin nihai kullanım şekline getirebiliriz.

Sabitleme/ Yerleştirme / Bağlantı Elemanları

Renzel Satış Promosyonları POS’da bireysel ürün sunumu için temel promosyon araçları yelpazesi sunmaktadır.

Buna ek olarak, paket, paketleme ve baskı alanlarında kapsamlı yeteneklerimiz ile üretilen ürünlerin nihai kullanım şekline getirebiliriz.

Bize danışmak istediğiniz bir konu mu var?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat
Yukarıya