Grafik Hizmetler

Ürün yelpazemizdeki hemen hemen tüm ürünler baskıda özelleştirilebilir. Promosyon ürünleri ve akrilik stantlara ek olarak, bu hizmette tam fuar stantları içinde yer almaktadır.

Veri Kontrolü

Sizin tarafınızdan sağlanan tüm yazdırma verileri temel rutin kontrolünün bir parçası olarak bizim tarafımızdan teyit edilecektir. Veri sisteminde belirlediğimiz herhangi bir eksiklik veya tutarsızlık durumunda vakit kaybetmeden tarafınıza bilgi verilecektir.

*Mümkün olan en iyi veriyi oluşturmak için, iletilen her veri sayfalarda muhafaza edilecektir. Veriler istek üzerine bizden temin edilebilir..
Grafik-Dienstleistungen

Veri Oluşturma

Yazdırılabilir herhangi bir veriye sahip değil misiniz ve seçilen yazdırma ortamının tasarlanması mı gerekiyor? Bunlarla sizin için ilgilenmekten memnuniyet duyarız. In-house reklam ajansı ekibimiz "renzel.agentur GmbH" profesyonel bir ölçekte fikir ve isteklerinizi uygulamaya sokar. Bizimle konuşun! VKF Renzel GmbH satış ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

* Herhangi bir garanti veya yükümlülük altına girmeden çözünürlük, format ve renk modu faktörleri dikkatle inceleyecektir. İleri testler ekstra bir maliyete neden olacaktır.

Bize danışmak istediğiniz bir konu mu var?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat
Yukarıya