acrylglasverarbeitung_head

Akrilik - Pleksi


VKF Renzel raf önü profillerini Mono, Co, Tri ve Quattro extrüzyon yöntemleriyle üretmektedir. 250 çeşit raf önü profilimiz vardır. Profil yapımında kullandığımız malzemelerin başında PVC, PET, PC, TPE, PLA, ahşap ve fiber gelmektedir. Tecrübemize güvenebilirsiniz. Raf Profillerimiz sayesinde ürünlerinizi daha kolay satabilirsiniz.

Akrilik Üretimi

Akrilik üretimde son teknoloji akrilik kesme ve parlatma yöntemlerini kullanmaktayız. Böylece yüksek kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Lazer kesim, CNC-frezeleme, parlatma, kıvırma, yapıştırma ve montaj yöntemleri sayesinde akrilik malzemeye istediğiniz şekiller verilmektedir. Makinelerin hassas işleme özelliği el becerisiyle birleştiğinde, yarı mamüller hazır ürünler haline getirilmektedir. En zor şekil alan malzemeler bile kusursuz bir şekilde işlenmektedir. Kişiye özel olarak ürettiğimiz ürünler müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzun bir kanıtıdır.

PVC Üretimi

PVC üretim bölümümüzde çeşitli kalınlığı sahip PVC malzemeden; U-cep, afiş taşıyıcı, raf önü ikazı ve broşür taşıyıcısı gibi ürünler üretmekteyiz. Hassas kesim makinelerimiz, kalınlığı 0,25 mm gibi çok ince olan PVC’leri bile istediğiniz formatlarda kesebilmektedir. Kenar kesme makineleriyle ürüne son şekil verilmektedir. Modern makinelere sahip olan tesisimizde, standart ürünlerimizin yanı sıra, müşteriye özel ürünler de üretilebilmektedir.

Yüksek Frekans Kaynaklama

PVC Folyo ürünlerin imalatında bize güvenebilirsiniz; çünkü folyo işleme konusunda büyük bir tecrübeye sahibiz.

Titiz işçilik gerektiren folyo işleriniz; modern makinelerimiz, teknik bilgimiz ve nitelikli elemanlarımız sayesinde kolayca yapılmaktadır. 0,25 - 0,35 - 0,5 – 0,70 mm kalınlığına sahip PVC malzemenin işlenmesi uzmanlık alanımıza girmektedir. PVC’lerin yüzeyi genelde matlaştırılmıştır. Farklı kalınlık ve renk özelliğine sahip PVC folyolar müşterinin talebi doğrultusunda işlenebilmektedir.

Bize danışmak istediğiniz bir konu mu var?

Talep oluşturun »
Menüyü kapat
Yukarıya